Misja i polityka jakości

Zdrowie i zadowolenie Pacjenta najwyższą wartością

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA jest pierwszą w Krakowie prywatną firmą oferującą kompleksową, wysokospecjalistyczną opiekę medyczną dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Działamy na rynku usług medycznych opiekując się Państwa zdrowiem od 1989 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować niezwykle sprawny i szybki system opieki medycznej w oparciu o wysoki standard usług, który nieustannie staramy się dostosowywać do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta obejmuje m.in. konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne, świadczenia w zakresie medycyny pracy oraz szerokie spektrum zabiegów operacyjnych z pobytem w warunkach szpitalnych. Nasi pacjenci mogą wybierać spośród ponad 200 lekarzy reprezentujących niemal wszystkie specjalności medyczne. W tym gronie znajduje się grupa wybitnych klinicystów – profesorów i doktorów habilitowanych pracujących w klinikach uniwersyteckich oraz specjaliści renomowanych krakowskich szpitali.
Państwa Zdrowie ma dla nas najwyższą wartość a Państwa zadowolenie z naszych usług cenimy sobie najwyżej. Głęboko wierzymy, że nasza oferta usług medycznych spełni Państwa oczekiwania i jest na tyle atrakcyjna, by powierzyć Wasze zdrowie w nasze ręce. Nasz personel medyczny jest do Państwa dyspozycji.

Nadrzędnym celem działalności SCDZ MEDICINA Sp. z o. o. jest ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług medycznych w myśl zasady zdrowie i zadowolenie Pacjenta naszą najwyższą wartością. Tak zdefiniowana Misja działalności SCDZ MEDICINA Sp. z o. o. to absolutny priorytet, któremu podporządkowaliśmy nasze wszystkie działania.

Wyznaczane cele realizujemy przede wszystkim poprzez:

 •  troskę o satysfakcję i bezpieczeństwo naszych Pacjentów,
 •  stosowanie najnowszych metod leczniczych, diagnostycznych i profilaktycznych,
 •  zwiększanie świadomości i zaangażowania pracowników na rzecz jakości finalnej usługi świadczonej Pacjentowi,
 •  zatrudnianie profesjonalnej, wyspecjalizowanej kadry medycznej,
 •  dbałość o rozwój kompetencji naszych pracowników z szacunkiem dla wkładu ich pracy w rozwój firmy,
 •  bezpieczeństwo świadczonych usług w szczególności poprzez wykorzystywanie kompleksowego systemu zarządzania ukierunkowanego na zapobieganie zdarzeniom niepożądanym,
 •  inwestycję w nowoczesną infrastrukturę,
 •  wykorzystywanie sprzętu medycznego spełniającego najnowsze standardy techniczne
 •  dbałość o bezpieczne warunki pracy,
 •  współpracę wyłącznie z dostawcami materiałów i usług spełniającymi nasze kryteria jakościowe,
 •  systematyczne doskonalenie jakości funkcjonującego systemu zarządzania,

Poprzez zaangażowanie, odpowiedzialność i profesjonalizm naszych pracowników identyfikujemy i realizujemy oczekiwania naszych Pacjentów, tym samym budujemy wartość.
SCDZ MEDICINA Sp. z o. o. na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Najwyższe Kierownictwo zapewni odpowiednie zasoby do wdrażania niniejszej Polityki.

Wydanie IV z dnia 25.05.2015 r.